Kontakt

Geopartner Landinspektører 


Telefon +45 7012 1011  // post@geopartner.dk // CVR 20014784

Telefontid:

Mandag – torsdag: 8.00-16.00 
Fredag: 8.00-14.00

Økonomi og service


Telefon +45 7012 1011  // bogholderi@geopartner.dk // Fakturaer sendes til: kreditor@geopartner.dk

Find medarbejder

Anders Flensborg Iversen

Landinspektør, teamleder 3D-laserscanning og drone

Anders Schelde

Fag- og uddannelseskonsulent, GDPR-specialist

Anne Juhl

Kort- og landmålingstekniker

Anne Løye Lauritsen

Kommunikationskoordinator

Anne Marie Hedetoft

Kort- og landmålingstekniker

Anne Marie J. Walmar

Kontorleder, landinspektør, partner

Annette Clausen

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk assistent

Anni Borg

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk assistent

Asbjørn Nørby Madsen

Kort- og landmålingstekniker

Asger Nielsen

Landinspektør

Asta Winther-Rasmussen

Ejendomsjuridisk assistent, matrikeltekniker

Bent Hulegaard Jensen

Landinspektør, partner

Bent Lund Hansen

Landmåler

Bettina Pagh

Advokatsekretær

Birte Blaaberg

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk assistent

Birthe Fruelund

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk tegner

Bjarne Jul Jacobsen

Konstitueret adm. direktør, partner

Bryne Alexander Haugaard Gundersen

Kort- og landmålingstekniker

Camilla Pagel Jensen

Landinspektør

Carsten Angermair Elfrom

Landinspektør, teamleder Plan og Energi, partner

Carsten Berg Andersen

Kort- og landmålingstekniker

Casper Thorsager Hansen

Landmåler

Conny Gajhede

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk assistent

Craig Herrmann

Kort- og landmålingstekniker

David Innes Maver

Kort- og landmålingstekniker

Dorte Buur

Ejendomsjuridisk assistent, kort- og landmålingstekniker

Dorthe Pedersen

Ejendomsjuridisk assistent, korttekniker

Dzenan Ekmescic

Kort- og landmålingstekniker

Ebbe Dyg Strue

Landinspektør

Elisabeth Olsen

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk designer

Else-Marie Ulvsgaard

Områdechef Sjælland, landinspektør

Erik Bay Thomsen

Kontorleder, landinspektør, partner

Flemming Svenstrup

Landinspektør, partner

Gert Krøyer Koch

Kort- og landmålingstekniker

Gunnar Behnke

Kort- og landmålingstekniker

Hans Dalsgaard

Kort- og landmålingstekniker

Hans Ulrik Buch Hansen

Kort- og landmålingstekniker

Henrik Brændskov Larsen

Landinspektør, dataspecialist

Hubert Clemmensen

Kort- og landmålingstekniker

Ian Harding Crocker

Dataspecialist og landmåler

Inger Hargaard Christiansen

Landinspektør

Ingi Freyr Sigvardsson

Kort- og landmålingstekniker

Jakob Mølhus Schram

Kort- og landmålingstekniker

Jan Brun Bjerg

Kort- og landmålingstekniker

Jan L. Pedersen

Teknisk assistent

Jeanette Lauridsen

Bogholder

Jens Peder Buhl Nyborg

Kort- og landmålingstekniker

Jeppe Ladekjær Jacobsen

Landinspektør, studerende

Jesper Falk Rasmussen

Kontorleder, landinspektør, partner

Jesper Fleischer Randsøe Steffensen

Kort- og landmålingstekniker

Jesper Fredsgaard

Kort- og landmålingstekniker

John Nørgaard

Landmåler

Jørgen Severin

Kort- og landmålingstekniker

Karen Gjøde Weitling

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk designer

Karen Kathrine Randeris

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk tegner

Karin Emborg

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk assistent

Karsten Thoft Jørgensen

Landinspektør, planlægger

Kasper Straarup Thomsen

Kort- og landmålingstekniker

Kenn Hoby Andersen

Kort- og landmålingstekniker, teamleder teknisk måling

Kirsten Sørensen

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk assistent

Kristian Pelle Hansen

Kort- og landmålingstekniker

Kristian Utoft

Landmåler

Lars Lindenborg Jensen

GIS-konsulent

Line Borre Larsen

Landinspektør

Line Sæderup

Landinspektør, planlægger

Lotte Børresen Palm

Kort- og landmålingstekniker

Louise Hammer Langgaard

Ejendomsjuridisk assistent

Lykke Sørensen

Økonomiassistent

Mads Løvig Kjær

Landmåler

Magnus Klitten

Kort- og landmålingstekniker

Majbrit Juel Hammelsvang

Driftskoordinator, landinspektør

Maria Sommer Pedersen

Administrativ medarbejder

Martin Kofoed

Maskinstyringsspecialist, Kort- og landmålingstekniker

Martin Pedersen

Kort- og landmålingstekniker

Mathias Bering

Kort- og landmålingstekniker

Mathias Møller Vous Christensen

Kort- og landmålingstekniker

Merete Christensen

Ejendomsjuridisk assistent, kort- og landmålingstekniker

Mette Johnsen

Projektleder, skov- og landskabsingeniør

Mia Olsen

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk assistent

Michael Centholt Kjeldgaard

Kort- og landmålingstekniker

Micki Nielsen

Kort- og landmålingstekniker

Mikkel Nielsen

Kort- og landmålingstekniker

Morten Thrane Larsen

Landmåler

Mynte Eanna Krogh-Jeyasingham

Ejendomsjuridisk assistent

Nicklas Bjerg Andersen

Kort- og landmålingstekniker

Nina Artis-Carlsen

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk assistent

Ole Bøje

Interim Økonomichef

Ole Nørgård

Landinspektør, partner, teamleder ejendomme og jura

Peder Daniel Kristensen

Landinspektør, partner

Peter Aamand Andersen

Kort- og landmålingstekniker

Peter Mortensen

Landinspektør

Peter Norvin

Chefkonsulent, landinspektør

Phillip Kristensen

Kort- og landmålingstekniker

Pia Emkjær

Kort- og landmålingstekniker

Pia Lorenzen

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk assistent

Rasmus Gosvig Larsen

Kort- og landmålingstekniker

Rikke Helstrup Bonde

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk designer

Romas Jasinskas

3D specialist og landmåler

Sofie Bilander

Kort- og landmålingstekniker

Søren Ejby Buch

Kort- og landmålingstekniker

Søren Holst

Udviklingsdirektør, partner

Søren Tølbøll Pedersen

Driftskoordinator, landinspektør

Steen Dalgas Christensen

Kort- og landmålingstekniker

Stefan Mozart-Mørk

Kort- og landmålingstekniker

Stefan Møller Grønholdt

Kort- og landmålingstekniker

Thomas Fredberg

Kort- og landmålingstekniker

Thomas Ole Bach Poulsen

Landinspektør, partner

Thomas Wester-Andersen

Kort- og landmålingstekniker

Thøger Reinholdt

Kontorleder, landinspektør, partner

Tina B. Nielsen

Ejendomsjuridisk assistent, teknisk assistent

Tina Jervelund

Driftskoordinator, landinspektør, partner

Ulrich Børker Nielsen

Kort- og landmålingstekniker

Ulrik B. Andersen

Projektleder